پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  دولت محرمانه ها، از مناظره ترسيد!
به نام خدا و براي خدا اکثر مردم ايران گزينه مورد نظر خود را براي رياست جمهوري، فارغ از تفکرات سياسي کانديداها، پس از پايان مناظره ها انتخاب مي کنند. متأسفانه دولت ترسوي اعتدال، راه گزينش صحيح را بر روي ملت، با عدم پخش زنده مناظره ها مسدود کرده تا مردم، پي به بي کفايتي حسن روحاني و تيم غربزده و ليبرال او نبرند.
  تربيت فرزندان براي پدر خوب و مادر خوب شدن
عصمت ميرجلاليان کارشناس ارشد تعليم و تربيت اسلامي در گفت و گو با خبرنگار طنين ياس، تلاش براي داشتن خانه اي آرام و خانواده اي متعادل را از عوامل مهم تحقق و دستيابي والدين به حفظ سلامت همه جانبه فرزندان دانست. اگر پدر و مادر مهارت هاي لازم براي درست زندگي کردن را داشته باشند، با خانواده آرامتري روبرو خواهيم بود.
  بهار را مهمان قلب سالمندان کنيم
در راهروهاي آسايشگاه که قدم مي زنم هنرمنداني را مي بينيم که براي يک لحظه شاد کردن دل ساکنان اين اتاق هاي ساده اما پُر از گنجينه هاي عظيم انساني از هيچ کاري دريغ نمي کنند، يکي ساز به دست دارد و ديگري لباسي سنتي و شيريني در دست. يکي چهره خود را سياه کرده و عمونوروز شده است و ديگري گل در دست دارد و تقديم مادربزرگ و پدربزرگ ها مي کند.
  إقرا باسم ربك
بخوان به نام خدايت كه مصطفي هستي/ كه برگزيده تو از جانب خدا هستي/ بخوان كتاب خدا را كتاب عشق است اين/ به عشق حضرت حق اي كه مبتلا هستي/ تو ساده اي تو صميمي تو پاكي و تو زلال/ تو مثل آينه اما خدا نما هستي/ تمام عالم هستي به ذكر حق مشغول/ قسم به عشق كه تو روح هر دعا هستي.
  سرطان برجام، اگر درمان نشود، ميکشد!
هوشنگ اميراحمدي،دلال رابطه بين ايران و آمريکا در آخرين اظهار نظر درباره برجام ميگويد:«برجام يکي از فجايع تاريخ ايران است ...موضوع هسته‌اي به عنوان يک اهرم فشار بود،ولي الان ديگر امريکايي‌ها هيچ لزومي ندارند که با ايران مذاکره کنند؛ق نه ترسي دارند و نه چيزي، اين رابطه، سرطان است و اگر درست نشود، مي‌کشد!»
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003