پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  تبيين، فرمان آتش به اختيار
اگر "فرمان آتش به اختيار"، از سوي نيروهاي انقلابي بطور صحيح تبيين و اجرا شود،پيام خوشبختي مردم، در افق بلند انقلاب اسلامي شنيده و ديده مي شود و زبان ليبرالها بر عليه مباني اسلام و انقلاب مي گردد، زيرا "مدعيان پوچ انديش و ليبرالهاي وطني اعتقادشان بر اين است، که "هنرمند ارزشي و غيرارزشي" هم نداريم!
  او رئيس جمهور است، نه يک دغلکار!
روحاني مشکلش با قرارگاه خاتم براحتي قابل حل است؛اولا بدهي 23هزارميليارد توماني دولت،به قرارگاه را بپردازد و ثانيا دستور عدم واگذاري 5 پروژه زيربنايي به قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء را به زير مجموعه هاي دولت،ابلاغ نمايد؟ودرغير اينصورت، او را بايد مأمور تضعيف نيروهاي مسلح، ازسوي سرويسهاي خارجي دانست!
  آيا سند 2030 کان لم يکن شد؟!
اگر واقعا سند 2030 کان لم يکن است، پس چرا اسمي از ابطال آن در مصوبه شورا وجود ندارد؟ اگر بجاي دولت حسن روحاني، دولت احمدي نژاد سند 2030 را امضاء کرده بود، علي لاريجاني و برخي از اعضاء شوراي عالي انقلاب فرهنگي، سينه چاک مي زدند و فرياد واسلاما سرمي دادند؟!
  آثار عظيم تقويت توان دفاعي جمهوري اسلامي
در آيه 60 سوره انفال آمده: هرچه در توان داريد براى رويارويى با دشمن تجاوزكار از نيرو و مركب‏هاى آماده فراهم سازيد.مفسرين نيرو را به دو دسته نيروي سخت و نرم تقسيم کرده اند:نيروي سخت؛« ابزار جنگ »و« نيروهاي ورزيده و جنگاور»و نيروي نرم که الگوي فکري، اتحاد، اعتماد به خدا ولاش و كوشش در راه کسب رضايت الهي است.
  نصيحتي به وزير محترم ارشاد اسلامي
به وزير محترم ارشاد!: آيات ربّنا درقرآن زياد است و هم آدمهاي خوش صدايي ازمداحان محترم سوگلي که بتوانند «آيات باهرات»را«نسبت به مقارنات»طوري تلاوت کنند که هيچ چيزي«تحت الشعاع»چيز ديگر قرار نگيرد.چه اصراري است فقط ربّنا باصداي يک خواننده خاص پخش شود؟ اين همه ايشان خوانده، بگذاريد چندسال هم ديگران بخوانند.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003